Logotipi/Firmas stils

Home » Logotipi/Firmas stils

Logo IconJa Jums ir nepieciešams izveidot uzņēmuma logo vai stilistiski uzlabot jau esošo logotipu – Jūs esat  īstajā vietā.

Kas tad īsti ir uzņēmuma logotips?

Logotips ir jebkura uzņēmuma lakonisks vizuālais tēls, kas veicina ne vien atpazīstamību, bet arī veido priekšstatu par kompānijas darbības veidiem un kopējām vadlīnijām. Ar logo palīdzību ir iespējams piesaistīt sev uzmanību un izcelties citu starpā.

Logo izstrāde ir radošs darbs, process, kas prasa ne tikai vien dizainera cītīgu darbu, bet arī savstarpējo komunikāciju starp izpildītāju un pasūtītāju. Jebkura uzņēmuma  stila izstrāde sākās ar logotipa izveidi, un tikai tad seko vizītkartes, bukleti, veidlapas, mapes, brošūras un zīmogi. Katra sevi cienoša uzņēmuma firmas vizuālā identitāte ir ļoti svarīga un noteicoša turpmākajiem panākumiem. Tas ir kā pamati stabilam un varenam namam.
Logotipam ir jāsekmē labvēlīga kompānijas tēla formēšana un veidošana. Tāpēc ir svarīgi vispirms izveidot tādu logotipu, uz kura pamata varēs izveidot visa uzņēmuma stilu, tēlu, preču zīmi, tirdzniecības marku, imidžu, brendu.

Mēs esam gatavi veidot logotipus, kas būs uzņēmuma atslēga turpmākai veiksmei !

Mēs garantējam 100% Jūsu apmierinātību mūsu izveidotajam logotipam! Profesionāls+Radošs+Spēcīgs= Jūsu uzņēmuma logo!

 

Comments are closed.