Mājas lapas izstrāde

Home » Mājas lapas izstrāde

wwwMūsdienās internets ir pārblīvēts ar dažāda veida un stila mājas lapām, bet vēl joprojām saskaramies ar problēmu, ka tās ir bezmērķīgas, nepievilcīgas un veidotas ar domu – „man arī ir”.

Mēs saviem klientiem patiesi nodrošinām individuālu pieeju un atklāti izrunājam mūsdienīgas mājas lapas funkcionalitāti, kā arī biežāk pieļautās kļūdas, veidojot mājas lapas.

Mēs garantējam kvalitāti visos līmeņos – saziņā, darba procesā un gala rezultātā.

Neatkarīgi no tā, vai esat liels un varens uzņēmums vai pavisam mazs – mēs cienām katru jūsu smagi nopelnīto santīmu un strādājam pie tā, lai tas nestu bagātīgus augļus. Ar cieņu izturamies pret laika, darba un finansu resursiem.

Uzņēmuma tēls ir atslēga turpmākai veiksmei. Mēs radām uzņēmumam labu augsni internetvidē, lai tas varētu nest lielus un raženus augļus!

Mājas lapas izstrādes process


1 number

Plānošanas posms

 

Šis ir visbūtiskākais mājas lapas izstrādes posms. Jo mājas lapas veidošanas procesā pats galvenais ir izprast klienta vēlmes un savienot tās ar risinājumu.

Šajā posmā noteikti tiek definēts mājas lapas mērķis, kā arī mērķauditorija. Jo bez šiem parametriem mājas lapas process nevar sākties.

 

2Dizaina un struktūras izstrāde

 

Šajā posmā tiek izzinātas klienta vēlmes dizaina un struktūras jautājumos.

Tiek izvērtētas klienta vēlmes – blogs, attēlu galerijas, intereneta veikals, valodu skaits, pasākumu kalendārs, apmeklētāju statistika, komentāru pievienošana utt.

 

3 Programmēšanas darbi

Mājas lapa tiek izveidota, ņemot vērā klienta vēlmes un prasības.

Piedāvājam jaunākos web risinājumus – ērtākai, modernākai un piesaistošākai mājas lapai.

Pēc šī posma klientam ir iespēja veikt uzlabojumus!

 

4

Publicēšana uz servera

Kad mājas lapa ir pabeigta, veicam testēšanas darbus, lai noskaidrotu, vai lapa darbojas nevainojami. Pieslēdzam mājas lapas apmeklētāju statistiku un

 

5

Konsultācijas

Tiekamies ar klientu, lai apmācītu mājas lapas lietošanā. Pēc mājaslapas izstrādes Jūs pilnībā varēsiet pārvaldīt savas mājaslapas saturu – pievienot un rediģēt tekstus, attēlus utt.

 

Jūsu veiksme ir mūsu uzvara! Mēs vienmēr cienām mūsu klientu mērķus un kopīgiem spēkiem, zināšanām un pieredzi sasniedzam 100% labāko rezultātu.

 

 

 

 

 

Comments are closed.